SUDIONICI

Primary Schools - Osnovne ŠkoleMentors - MentoriChallenges - Izazovi
OŠ Antuna Mihanovića, Osijek Suzana PrnjatMovie, Music, Story, Speaking,
OŠ Blato, Blato Jelica ŠeparovićMovie, Story, Speaking, Spelling, Drama
OŠ braće Radić, Pakrac Lejla Skalnik i Maja ZorićSpeaking, Spelling,
OŠ Gračani, Zagreb Alka KolarMovie, Speaking, Spelling,
OŠ grofa Janka Draškovića, Klenovnik Anita HusnjakStory, Speaking,
OŠ Horvati, Zagreb Ela Ivanić i Ivana JurićStory, Speaking, Spelling, Drama
OŠ Ivana Kukuljevića Sakcinskog, Ivanec Biljana MigačStory, Speaking,
OŠ Ivana Mažuranića, ZagrebLara ProvićSpelling, Drama
OŠ Josipa Jurja Strossmayera, Zagreb Laura MelčićMovie, Story, Spelling,
OŠ Kamen-Šine, Split Ana Ujević BogdanMovie, Speaking, Drama
OŠ Kneginec Gornji, Turčin Jasna ŽimbrekMovie, Music,
OŠ Krune Krstića, Zadar Sonja Lovrić LilićSpeaking, Spelling,
OŠ Ludina, Velika Ludina Valerija StipetićSpelling,
OŠ Tin Ujević, Osijek Ivana Kovač i Mirjana JerkovićMovie, Spelling,
OŠ Trnsko, Zagreb Nikolina Reder, Gordana Čemažar, Ines Gašpert JunekSpelling,
OŠ Tučepi, Tučepi Mirela MajstrovićMovie, Story, Speaking, Spelling,
OŠ Turnić, Rijeka Amela OjdanićMovie, Story,
Secondary Schools - Srednje ŠkoleMentors - MentoriChallenges - Izazovi
Ekonomska škola, Požega Jelena KovačevićStory, Spelling
Ekonomsko-birotehnička škola, Slavonski Brod Mirta Kos Kolobarić i Antonija StvorićMovie, Story
Gimnazija „Fran Galović“, Koprivnica Miodrag MaricicMovie, Speaking
Graditeljsko-geodetska škola, Osijek Slađana PandžićStory
I. tehnička škola Tesla, Zagreb Ivana Tonžetić BudosanStory, Speaking, Spelling
II. gimnazija, Osijek Aleksandra Pavlićević, Mirela Leko, Anita Kopić, Mirela ŠarićMovie, Music, Story, Speaking, Spelling
Klasična gimnazija, Zagreb Gordana MakarStory, Spelling
Srednja škola Bedekovčina, Bedekovčina Valerija SmrekarMusic, Drama
Srednja škola Ludbreg, Ludbreg Ivana PomahačMovie, Story
Srednja škola Mate Blažine, Labin Karla Golja MilevojSpelling
Srednja škola Metković, Metković Zorana VekićMusic
Srednja škola Zlatar, Zlatar Jasna Buljan i Ana Srinčić, Jasna PolanovićMovie, Story
Srpska pravoslavna opća gimnazija, Zagreb Ivana Koruga i Jadranka RezićSpelling
Škola za umjetnost, dizajn, grafiku i odjeću, Zabok Dea KovacevicMovie, Story, Speaking, Spelling
X. gimnazija „Ivan Supek" , Zagreb Silva Crnić i Marija RothMovie, Music, Speaking, Spelling, Drama
HOST: Privatna umjetnička gimnazija, ZagrebBojan ProsenjakMovie, Story, Speaking, Spelling, Drama